Блог — события, новости, пресс-релизы

«На старті юні «гулівери»

Теплі і дружні стосунки підтримує керівництво Мукачівського міського баскетбольного клубу ветеранів «Імпульс» з дирекцією навчально-виховного комплексу «Первоцвіт» де директор Ксенія Миколаївна Бургела. На протязі 15-ти річної спортивної історії клубу «Імпульс» ветерани провели ряд різноманітних змагань для учнів цього учбового закладу, направлених на пропаганду баскетболу, здорового способу життя, організації культурного дозвілля для дітей та учнів цієї школи.

Ясен Масарика – вже не «дуб»

Більше жоден з екскурсоводів не назве Ясен Масарика «дубом» (а такі випадки справді були, стверджують ужгородці-очевидці, до того ж називали його 500-річним) – рослина, що прикрашає набережну Незалежності, тепер має пам’ятну табличку.

Cвято дитячого баскетболу

Cvjato ditjachogo basketbolu

Все менше залишається часу до того дня, коли ветерани Мукачівського міського баскетбольного клубу "Імпульс" відзначатимуть 15-річчя від дня створення свого клубу. За свою небагату спортивну історію активісти клубу провели 281 баскетбольний захід, у яких активну участь взяли 8029 чоловік.

В Ужгороде появилась новая изюминка - декоративный кованый "Глобус"

В Ужгороде установили декоративную композицию под названием "Глобус Ужгорода". Архитектурное украшение в виде кованого глобуса установлено на улице Корзо. На композиции изображен город с высоты птичьего полета. Все элементы глобуса выкованы.

Как и обычный, глобус можно крутить. Новую достопримечательность Ужгорода изготовили в кузнице «Безик - Мастер».

«Листівки з минулого» з’являться в центрі Ужгорода до наступного літа

Першу ковану підставку із листівкою 28 липня 2012 приміряли біля пішохідного мосту на Театральній. На листівці зображено старовинний вигляд мосту і площі, до слова зображення на листівці нанесене на метал.

Автор ідеї - коваль Сергій Безик. Створюють такий подарунок місту в ковальській майстерні «Безик Майстер». Планується, що таких підставок у місті буде декілька, з'являться вони уже найближчим часом

До фестивалю «Верховинська яфина» в Гукливому встановлять новий пам’ятник чорниці

Зовсім скоро, вже втретє поспіль відбудеться фестиваль «Верховинської яфини» , який збирає в с. Гукливому Воловецького району чимало поціновувачів верховинських ягід. Що цікавого можна буде побачити на цьому фестивалі і чим будуть радувати організатори ми дізнаємось незабаром з офіційної програми заходу, але поки що відома