Cвято дитячого баскетболу

Cvjato ditjachogo basketbolu

Все менше залишається часу до того дня, коли ветерани Мукачівського міського баскетбольного клубу "Імпульс" відзначатимуть 15-річчя від дня створення свого клубу. За свою небагату спортивну історію активісти клубу провели 281 баскетбольний захід, у яких активну участь взяли 8029 чоловік.

У роботі клубу одним з головних напрямків є пропаганда баскетболу, здорового способу життя, організація культурного відпочинку серед дітей та школярів нашого краю. Підтвердженням цього є баскетбольне свято, яке провели для учнів Завидівської школи ветерани баскетболу. Ця школа стала тридцятим навчальним закладом, у якому проведено такий спортивний захід.

Святковий і радісний настрій був у школярів, які прийшли підтримати свої улюблені команди. У спортзалі лунали пісні про баскетбол, гімни популярних команд та клубів; баскетбольний майданчик та місця для вболівальників учнями та вчителями були яскраво оформлені плакатами про баскетбол, різнокольоровими кульками та гаслами на спортивну тематику. Протягом двох з половиною годин на майданчику проходило справжнє дитяче свято помаранчевого м'яча. Команди "Патріот" (класний керівник Ольга Попович) та "Чемпіон" (класний керівник Марія Ковач) змагалися на 25 етапах баскетбольної естафети у швидкості, спритності, витривалості, демонстрували своє вміння у веденні м'яча через різні перешкоди, кидати його влучно у кошик із різних дистанцій та за обмежений час, правильно передавати його своїм товаришам по команді.

Усі учасники баскетбольного свята, кращі "снайпери", уболівальники, група підтримки отримали від ветеранів клубу "Імпульс" кубки, грамоти, медалі, вимпели, календарики, канцтовари, солодощі, книги про історію українського баскетболу з автографами видатних тренерів та гравців збірної України. На завершення урочистого нагородження команд адміністрація школи вручила ветеранам грамоту за якісно проведений спортивний захід, а ветерани, у свою чергу, для шкільної команди подарували баскетбольні м'ячі.

Ветерани ММБКВ "Імпульс" висловлюють щиру подяку у проведенні цього незабутнього свята народному депутату України Віктору Балозі, депутату Мукачівської районної Ради Іллі Матьолі, а також Юрію Тягуру (КС "Святий Мартин"), Олександру Яковен-ку (ТОВ "Укрпромінвест-Мукачево"), Олександру Молнару (СП "Юритмікс"), Сергію Бєзику ("Бєзик майстер"), приватному підприємцю Миколі Чижевському, почесному члену вете­ранського клубу "Імпульс" Петру Жборі та вчителям школи Василю Пауку, Любові Алфелдій та Наталі Копчій.

Голова ММБКВ "Імпульс" Віталій БІБІК